Warning: include(.../.../.../.../00ultimate-adone.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/00ultimate/game/r/re7/re7teasedfsolcv.php on line 26

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../.../00ultimate-adone.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/00ultimate/game/r/re7/re7teasedfsolcv.php on line 26

Hrajeme Resident Evil 7 teaser

    Prime    
Warning: file_put_contents(/var/www/html/theblogue.cz/logs/re7teasedfsolcv.php.log): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/theblogue.cz/00ultimate/game/r/re7/re7teasedfsolcv.php on line 63
766x

Warning: include(.../.../.../.../00ultimate-adtwo.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/00ultimate/game/r/re7/re7teasedfsolcv.php on line 72

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../.../00ultimate-adtwo.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/00ultimate/game/r/re7/re7teasedfsolcv.php on line 72

S oznámením sedmého dílu Resident Evil série byl vydán také hratelný teaser / demo, které si mohou zdarma stáhnout všichni předplatitelé PlayStation Plus. Toto demo s názvem „Beginning Hour“ je silně inspirováno teaserem na zrušené Silent Hills - P.T.

Děj se odehrává v opuštěném domě, jehož všechna skrytá tajemství ještě nikdo neodhalil. Hra má zatím dva známé konce. Oba ale končí odchycením, přičemž se tu má nacházet minimálně ještě jeden další konec. Úkol zní dostat se z domu.

Nachází se zde užitečné předměty, kterými jsou:

Nůžky na stříhání řetězů

Těmi lze odstříhnout řetěz u skříně na chodbě za kuchyní. Ve skříni je kazeta, kterou můžeme přehrát v obývacím pokoji, a díky které se dostáváme do minulosti, ve které můžeme některé drobnosti změnit.


Pojistka

K nalezení ve skryté místnosti, kterou zpřístupníme použitím úchytu v krbu v obýváku. Pojistka leží na stoličce hned vedle vchodu do úkrytu. Použije se u skříňky s pojistkami v obýváku a zpřístupní nám použití tlačítka v patře, čímž můžeme vysunout schody vedoucí na půdu.


Šperhák

Najdeme ho při přehrávání videokazety na zemi v kuchyni vedle kuchyňské linky na které je mikrovlnka. Slouží k odemčení šuplíku naproti. Ten musíme odemknout v přehrávání kazety a v přítomnosti se zde bude nacházet sekera.


Klíč od zadních dveří

Pokud dohrajeme celou kazetu, bude ležet ve skryté místnosti u díry vedoucí do sklepa. Odemknou se s ním červené zadní dveře. Pokud klíčem dveře odemkneme a projdeme jimi, budeme chyceni hlavou rodiny.


Umělý prst

Prst nalezený v šuplíku v komodě u schodů v přízemí. I při intenzivních pátráních různých hráčů po celém světě se zatím nepodařilo zjistit, k čemu prst slouží, a kde se musí použít.


Sekera

Zrezlá sekera, u které se píše, že slouží k sebeobraně. Její použítí stejně jako u prstu také není známo, zničit s ní lze pouze dřevěné bedny a 3 z 6 manekýn. Nachází se v zamčeném šuplíku, který při přehrávání kazety odemkneme šperhákem.


Videokazeta

K nalezení ve skříni na chodbě za kuchyní. Slouží k přehrání v přehrávači na televizi v obýváku. Hrajeme v ní příběh toho, co se stalo před tím, než jsme se probudili z bezvědomí.


Interaktivní předměty

V teaseru je několik předmětů, se kterými lze něco učinit. Těžko ale říci, jestli to má vliv na postup. V obýváku je piano, u kterého se zaklapne kryt, když ho budeme chtít použít. V kuchyni se nachází lednice a mikrovlnka, jejichž dvířka můžeme otevřít. V přítomnosti jsou naplněné masem a v mikrovlnce je pečená vrána. Použít tu můžeme také vodovodní kohoutek, ze kterého kape voda. Můžeme ho utáhnout a vodu zastavit, naopak však už ne.


Resident Evil 7 teaser


Další zvláštnosti

Prázdný šuplík - nachází se v kuchyni hned vedle toho šuplíku, kde byla sekera. Máme snad při přehrávání kazety udělat něco, po čemž v tomto šuplíku bude nějaký předmět?

Manekýny - v teaseru zatím víme o 6 manekýnách. Pouze tři z nich jsou ale dynamické a lze je shodit nebo rozbít sekerou. Tři manekýny nacházející se v patře u tlačítka ke spuštění schodiště jsou otočeny zády k nám (čelem ke zdi), avšak když se u nich jednou otočíme na místě, budou manekýny otočeny směrem k nám, a u schodiště se objeví další manekýna.

Telefon - v místnosti na půdě vyzvání telefon. Když ho zvedneme, hovoří v něm žena, která říká vždy některé z opakujících se vět. Například to, že minulost drží pravdu. Když po telefonátu odkráčíme středem místnosti, budeme chyceni psychopatickou hlavou rodiny.

Fotka s vrtulníkem - vedle telefonu leží fotografie vrtulníku, který má na sobě logo Umbrella Corps. Zezadu je na fotce napsáno: „Oni nás sledují z helikoptéry?“

Lampička - na první chodbě vedoucí od obýváku je na komodě lampička, která svítí normálně. Když se ale budeme vracet s kazetou, bude problikávat.

Sluchátka - při přehrávání kazety můžeme na stole v patře vidět sluchátka, která nelze použít. V přítomnosti tam nejsou.

Postavičky ze slámy - v místnosti pod schody je 7 slaměných figurek zavěšených u stropu.

Duch - při přehrávání videokazety můžeme narazit na ducha ženy, který se zjeví na schodech a hned zmizí. Není vyloučeno, že se může jevit i jinde.


Resident Evil 7 teaser

Tagy

• Resident Evil 7 teaser • Beginning Hour • Dummy Finger • Resident Evil 7 • Biohazard 7 • Resident Evil VII • Biohazard VII • House • Horror • HW požadavky • HW nároky • System Requirements • Hardware • Systémové požadavky • PS4 • XONE • Xbox One • Xbox 360 • Nintendo • PS3 • PSV • PC
Warning: include(.../.../.../.../00ultimate-right.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/00ultimate/game/r/re7/re7teasedfsolcv.php on line 265

Warning: include(): Failed opening '.../.../.../.../00ultimate-right.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/00ultimate/game/r/re7/re7teasedfsolcv.php on line 265